H5V3m Ling Cheng çekirdek 315 m kablosuz alıcı modülü süper rejeneratif süperheterodin uzaktan kumanda modülü küçük hacimli


Etiketler: Ucuz H5V3m Ling Cheng çekirdek 315 m kablosuz alıcı modülü süper rejeneratif süperheterodin uzaktan kumanda modülü küçük hacimli, Yüksek Kalite H5V3m Ling Cheng çekirdek 315 m kablosuz alıcı modülü süper rejeneratif süperheterodin uzaktan kumanda modülü küçük hacimli, Çin Sayaçlar Tedarikçiler.

₺138.83 ₺146.11
  • Stokta var
  • a14013


  • Birim Tipi: lot (10 parçalar/lot)
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

  • renk: 315Mhz
  • Marka Adı: TailKuKe
  • diy malzemeleri: elektrik

modname = ckeditor
SORMAK ortak sorun için çözümler modülleri
1, I do otomotiv elektroniği, ben bir çok yüksek gizlilik uzaktan kumanda yapmak istiyorum. kodlama çip ne tür seçmeliyim?
cevap: haddeleme kod kodlama çip seçimi, çünkü çip şu anda dünyanın yüksek güvenlik yongası dahili çip, 73.8 milyar grubu kodları vardır.
2, can modülleri için kullanılabilir gerçek zamanlı kablosuz iletim cihazları koleksiyonu?
cevap: Hayır, modül genellikle bir kablosuz uzaktan kumanda olduğunu. modülü için çözümlenmiş ve deşifre edilmesi gerekmektedir. en az 4 karakter takım kodlu veri yayılan başlattı olduğunu vardır. bu da imkansız kızılötesi uzaktan kumanda encoder kodlama NFC çip kullanın, iç veri sadece bir kez, yani modülü mesafesi etkilenecektir kullanımı, çok yakın.
3, can alıcı modülü kolu dağınıklığı normalde?
cevap: dağınıklığı normaldir, bir zaman alma modülü güç modülü, veri olacak bir ayak yaklaşık 100Hz sinüs dalga çıkışı (değil standart), bu dalga kaynağını iki parça vardır, sırasıyla, çünkü bu modülün kendisi girişim neden bileşenleri ve havada, ama aldıktan sonra zaman kare dalga sinyal çıkışı bir doğru çözme olacak, çok fazla değil normal çözme etkisi olduğunu, özellikle sabit çözme çip pt2262/2272, kaçak sorunu neden olmaz ve hata kodu, doğrudan bağlantı. tek-çip dekoder kullanırken, müşterilerin çoğu tarafından kullanılan harici end pick modülü veri alma ayaklar, modülü alma üzerine biz var gibi alt dağınıklığı kenarı hala bir boşta devlet, o olabilir neden devam SCM misjudgement, kaçırabilir hangi doğru sinyal çözme. böyle sorunları için, müşteri yazılım koruma yöntemi kullanabilirsiniz, kodlama sinyal içinde genel bir senkron kafa kodlama bu olacak, ve bu yargı doğru kodlama başlar, böylece algılama kesme programı içinde hangi sadece senkron kafa iyidir yapmaya çalışın, ama eğer, zaman aşımı algılama yapabilirsiniz, amacıyla yani kısa sürede çıkış hazırlanmak için bir altında mümkün kesme sinyali aldı. dağınıklığı bitmiş olamaz.
4, ne tür kodu uzaktan kumanda basit ve hızlı olmak uyumlu olabilir?
cevap: öğrenme kodu uzaktan kumanda veya haddeleme kodu gerçekleştirilebilir.
5, kısa mesafe nedeni nedir?
cevap: mesafe kullanım ortamına şunlardır etkileyen faktörler, verici güç verici terminali, alıcı duyarlılığı alma ucu, istemci kodu ve darbe genişliği (genel darbe genişliği 0.4 ms daha büyüktür). örneğin, bütün parça çelik, cam plaka, duvar ve diğer büyük yoğunluk nesneleri sinyal güçlü bir bariyer var olacaktır. buna ek olarak, büyük ses kaynakları veya güçlü gürültü sinyal iletimi üzerinde bazı etkileri var olabilir. örneğin, büyük atölye makine patlaması, elektrikli kaynak makinesi, elektrikli araba, yüksek gerilim güç trafosu, büyük ses ekipmanları ve böylece.
singlechip kullanımı kablosuz iletişim iletişim sistemi için ciddi girişim neden olur. eğer düzgün tasarlanmış donanım değil, neden olur iletişim mesafesi fazla 50 metre olmak orijinal donanım çözme, ve yazılım çözme sadece fazla on metre var olabilir. bu nedenle, donanım anti-parazit sorunu azaltmak büyük ölçüde bit hata oranı yazılım çözme.
bir mikroişlemci, salınım frekansı: sayısını MCS51 ders kitabı olarak biz 12 MHz ve 11.0592 MHz kullanımını tavsiye kristaller, kristaller genel kullanımda hiçbir sorun, ama bu olamaz, onlar hala yaklaşık 300 MHz içinde bir daha müdahale var, MCU arasında çelişki çözmek amacıyla koşu hız ve elektromanyetik girişim, tavsiye düşük frekans osilatör, gibi 4 MHz veya 3.58 MHz.
B, izolasyon: etkin bir elektromanyetik girişim bastırmak için tek çip alıcı modülü, bu güç kaynağı kullanmak için tavsiye izolasyon veya liman izolasyon; bir triyot veya karşılaştırıcı liman izolasyon için kullanılabilir. izolasyon etkisi çok açıktır.
\'


Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler